۳۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

1 نقد و بررسی
کد کالا:1044

موجود در انبار

مقایسه

کتاب کنترل هیجانات کودکان نوشته خانم سوفیا پاری و ترجمه خانم مریم دلایلی، در حوزه روان‌شناسی کودکان توسط نشرنوشته منتشر شده است.

کتاب کنترل هیجانات کودکان، کتابی است در حوزه روان‌شناسی کودکان که به زبانی ساده مشکلات حاصل از عدم کنترل هیجانات را بیان کرده است.

نکته مهم در این کتاب، زبان ساده آن به همراه مطالب کاربردی روان‌شناسی -هم برای کودک و هم والد- می‌باشد. والدین با تکنیک‌هایی آشنا خواهند شد تا بتوانند ۹ هیجان مهم و اولیه‌ی کودکانشان را به تعادل برسانند.

در این کتاب خواهید خواند:

«احساسات خیلی به امواج شبیه هستند. ما نمی‌توانیم جلوی آمدنشان را بگیریم، اما می‌توانیم انتخاب کنیم که بر کدام یک سوار شویم.» جاناتان مارتنسون

آه از لذت‌های دوران کودکی! به این طرف و آن طرف دویدن، بازی کردن با دوستان و یاد گرفتن چیزهای جدید در هر روز! دوران کودکی لذت‌بخش‌ترین دوران زندگی ما محسوب می‌شود و مجبوریم که ترن هوایی هیجاناتمان را نیز هدایت کنیم. در این دوران، هیجاناتمان از فعالیتی به فعالیت دیگر در نوسان است. همچنان که بزرگ‌تر می‌شویم، شیوه‌ی تنظیم هیجاناتمان را یاد می‌گیریم.

والدین از هیجانات متنوع کودکانشان یا احساس غرور می‌کنند یا برعکس، این هیجانات باعث پریشانی‌شان می‌شود. اگر هیجانات بتواند به کودکان کمک کند تا دوست پیدا کنند و دوستی‌شان را ادامه بدهند و انتخاب‌های درستی بکنند، به آن‌ها افتخار خواهیم کرد. اما اگر زیان‌های هیجان بیشتر از فواید آن باشد و خودمان را هم هیجانی کند، باعث پریشانی والدین و کودکان خواهد شد.

من این مسئله را در حین تربیت کردن کودکانم بسیار تجربه کرده‌ام و مجبور شده‌ام با هیجانات بسیار متنوع آن‌ها در طول یک روز کنار بیایم.

این کتاب راهنمایی است برای والدین و کودکان و به آنها کمک می‌کند تا هیجاناتشان را شناخته واکنش مناسب نسبت به آنها داشته باشند. می‌خواهم ابزار و روش‌هایی را که به خانواده‌ی من کمک کرد با شما به اشتراک بگذارم تا خانواده‌ی شما بتوانند با چالش‌های هیجانی بهتر روبه‌رو شوند.

وزن 0.171 kg
عنوان

نویسندگان

مترجمان

موضوع

,

ناشر

تعداد صفحات

قطع

نوع جلد

نوبت چاپ

شابک

سال نشر

گروه سنی

بزرگسال

1 دیدگاه برای کنترل هیجانات کودکان

  1. روزبه

    کتابی بسیار خوب و کاربردی برای والدین.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا