۳۹,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

کد کالا:1034

موجود در انبار

مقایسه

کتاب ببین چه شیپوری می زنم (داستان های فیلی و فیگی ۱۴) نوشته‌ی مو ویلمس و با ترجمه‌ی آناهیتا حضرتی است و انتشارت پرتقال آن را منتشر کرده است.

کتاب ببین چه شیپوری می زنم چهاردهمین جلد از مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی است.

نخستین کتاب‌های این مجموعه آموزنده و هیجان انگیز در سال ۲۰۰۷ انتشار یافتند. شخصیت‌های اصلی آن‌ها فیلی و فیگی دو دوست صمیمی هستند: فیگی یک خوک صورتی، بازیگوش و خندان است درست بر عکس دوستش، فیلی، یک فیل خاکستری عینکی ناامید و نالان.

متن کتاب‌های مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی در قالب مکالماتی نوشته شده است که بین شخصیت‌های کتاب صورت می‌گیرد. در بعضی قسمت‌های کتاب گاهی دیالوگ‌هایی خطاب به شما نوشته شده است و به این ترتیب شما را هم عضوی از داستان می‌کند و این اتفاق یکی از ویژگی های منحصر به فرد کتاب‌های مجموعه فیلی و فیگی به شمار می‌رود. موضوع اصلی این مجموعه کتاب‌های تصویری مفاهیم و ارزش‌های زندگی چون دوستی، کمک کردن، حل مشکلات و… است. مو ویلمس خالق مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی نویسندگی و تصویرگیری این کتاب‌ها را انجام داده است.

بخشی از داستان این کتاب به وسیله تصاویر و تغییر حالتی که در چهره و حالت بدنی شخصیت‌های کتاب ایجاد شده، روایت می‌شود و کودک با مشاهده آن‌ها ادراک احساسی و تصویری‌اش تقویت می‌شود، به همین دلیل بلندخوانی این کتاب برای کودکان ۳ تا ۷ سال مناسب است.

کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن یاد گرفته‌اند هم از خواندن جمله‌های کوتاه و روان کتاب داستان‌های فیلی و فیگی لذت خواهند برد. استفاده از جمله‌های کوتاه و کادرهایی که نوشته‌های کتاب در آن قرار دارد، این امکان را به وجود آورده تا توجه کودک را به طور ویژه به کلمات و حروف جلب کند و به ذهنشان برای سواد آموزی و آشنایی با حروف و لغات جدید تمرین دهد.

در کتاب ببین چه شیپوری می زنم می‌خوانیم:

فیگی، از دوستش که یک فیل بزرگ خاکستری است، می‌خواهد بنشیند تا برای او شیپور بزند. فیلی هم با خوشحالی و هیجان زیاد منتظر اجرای فیگی می‌ماند اما به محض اینکه فیگی شروع به نواختن می‌کند، از تعجب زیاد پرت می‌شود پایین! چون صداهایی که فیگی از شیپورش در می‌آورد به هر چیزی شبیه است به جز موسیقی. بعد از اینکه فیگی شیپور زدنش را تمام می‌کند، نظر فیلی را درباره اجرایش می‌خواهد. به نظر شما فیلی می‌تواند به عنوان یک دوست، احساس واقعی‌اش را درباره اجرای فیگی بیان کند؟

تمام شد! خب؟ نظرت درباره‌ی شیپورم چی بود؟
– اممم… شیپورت…
خب؟
– اممم…
ادامه بده!
– صدای شیپورت بلند است.
خب…؟
– شیپورت برق می‌زند.
خب…؟
– بعد، اممم… تو هم خیلی خوب شیپورت را دستت می‌گیری.
خب…؟
– اممم…
من منتظرم…

نشر نوشته این کتاب را برای رده سنی کودکان ( ۱ تا ۷ سال) پیشنهاد می‌کند.

وزن 0.118 kg
عنوان

نویسندگان

مترجمان

موضوع

ناشر

تعداد صفحات

قطع

نوع جلد

نوبت چاپ

شابک

سال نشر

گروه سنی

الف

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

بازگشت به بالا